Építs karriert a Bliss & Body Fitnessnél!

Aktuális állásajánlataink

Személyi edző

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Barátságos, segítőkész hozzáállás, pozitív kisugárzás
  • Kiváló munkavégzés csapatban és önállóan
  • Pontosság és precízitás
  • Társalgási szintű Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmas és megbízható (délelőtti, délutáni, hétvégi műszak)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat (előny)
  • A pozícióra pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Heti fix órában teremedzői feladatok ellátása

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod a pozíció pontos megjelölésével a [email protected] e-mail címre!

Csatlakozz hozzánk és erősítsd Te is hosszú távon a Bliss & Body csapatát!

Szeretnél minket jobban megismerni?

Lendületes vagy, mosolygós és motivált? Olvass tovább!

Szeretnél egy valóban dinamikus, fiatalos csapat tagja lenni? Egy olyan csapaté, ahol elismerik, megbecsülik és meg is fizetik a munkád? Szeretnél kellemes környezetben dolgozni, ahova minden nap örömmel jársz majd, hiszen azt csinálhatod amiben a legjobb vagy?

Ezen az oldalon folyamatosan frissülő állásajánlatainkat találod, ezért érdemes időnként vissza-visszatérned!

Mit kell tenned, ha olyan pozíciót keresel, amit éppen nem hirdetünk?

Bátran küldd el fényképes önéletrajzod a [email protected] e-mail címre, a tárgymezőben pedig tüntesd fel a betölteni kívánt pozíció megnevezését! Amint aktuálissá válik a közös munka, jelentkezni fogunk!